Як вибрати Радиотелефон
Вибрати і потім купити радіотелефон в 2021 році може виявитися не таким вже простим завданням тим більше, що наші покупці зараз краще орієнтуються в смартфонах, їх характеристиках і можливостях. Навіть незважаючи на те, що смартфон – значно складний пристрій.
Для правильного вибору радіотелефону в будинок або офіс потрібно подумки перенестися в епоху, коли мобільний зв'язок тільки зароджувалася і багато хто бажав мати вдома підключений до лінії стаціонарного телефонного зв'язку апарат з трубкою без проводів. Давайте спробуємо пригадати, які можливості таких апаратів затребувані в першу чергу і систематизувати критерії вибору радіотелефонів.
Діяльність зв'язку та її стандарт
На якій відстані від базового блоку зберігається її зв'язок з переносної трубкою? Зрозуміло, що чим далі - тим краще! Але при використанні сучасного радіотелефону стандарту DECT - цей параметр не так вже й важливий, тому що дозволяє перебувати на відстані 50 метрів від бази в приміщеннях і 300 метрів на відкритому просторі. Значить, при виборі радіотелефону ми повинні звернути увагу на стандарт бездротового зв'язку і вибрати радіотелефон з підтримкою DECT. Варто згадати, що стандарт dect добре захищає вашу стаціонарну лінію від несанкціонованого доступу ззовні.
Кількість трубок у комплекті
Зазвичай, в комплект радіотелефону входить базовий блок (коротко - база) і одна бездротова трубка до неї. Але деякі моделі комплектуються двома, а іноді, і трьома трубками. Додаткову трубку можна докупити окремо. При цьому важливо розуміти що, користуватися ними можна тільки по черзі, оскільки вдома вони підключені до однієї аналогової телефонної лінії. Друга трубка в комплекті буває потрібна, якщо треба організувати зручній внутрішній зв'язок в офісі або вдома. Наприклад, одна база радіотелефону Гігасет дозволяє підключати до 6 додаткових трубок.
Можливість кріплення до стіни
Ця можливість допоможе точно знати, де знаходиться домашній телефон або телефон підприємства, і збереже базу від випадкових падінь, пошкоджень, а іноді, і крадіжки. До того ж, ви заощадите корисне місце.
Тип дисплею на трубці
Багато радіотелефони обладнані монохромними дисплеями, яких цілком достатньо для невимогливих користувачів. Головне, щоб інформація на них була досить великою і розбірливою для сприйняття людьми похилого віку та людьми з проблемами зору. Зараз в широкому асортименті представлені моделі радіотелефонів з кольоровими і навіть сенсорними екранами.
Автовідповідач
Якщо необхідно, щоб ваші друзі, родичі або колеги могли зв'язатися з вами і залишити вам повідомлення, коли вас немає на місці, слід звернути увагу на моделі радіотелефонів з автовідповідачем. Це особливо стане в нагоді користувачам, які часто відлучаються з дому, але мобільного телефону не мають.
Гучний зв'язок
Для організації колективного спілкування, наприклад, на нараді, в офісі, або будинку, для розмови з друзями, може виявитися корисною функція гучного зв'язку. За допомогою зовнішнього динаміка і чутливого мікрофона радіотелефон дозволить брати участь у розмові одночасно великій групі осіб.
Радіоняня
Виявляється, необов'язково купувати спеціальну радионяню, щоб організувати контроль того, що відбувається вдома, з дитиною. Досить радіотелефону зі спеціальною опцією. Суть в тому, що трубка реагує на звук в кімнаті дитини, зв'язується з батьківської трубкою, сповіщаючи про те, що немовля плаче. Ця функція може також допомогти організувати догляд за літньою людиною.
АВН
Автоматичний визначник номера зараз використовується повсюди, в тому числі і в радіотелефонах. Він визначає і відображає номер абонента, завдяки чому Ви завжди можете вирішити, чи хочете розмовляти з конкретним абонентом чи ні.
Пейджинг (пошук трубки)
Радіотрубка для будинку може втрачатися. Особливо це актуально, якщо діти люблять грати з телефоном, а дорослі вважають за краще розмовляти далеко від бази. Опція загубилася трубки (пейджинг) допоможе швидко знайти втрату, не перегортаючи з ніг на голову всю квартиру. Натисніть на базі спеціальну кнопку і трубка відповість дзвінком.
Поліфонія
Красиві мелодії хочеться ставити не тільки на смартфони, але і на домашні стаціонарні телефони. Моделі радіотелефонів з поліфонією дозволяють також встановити на дзвінки запис голосу власника з диктофона
Нічний режим
Опція відключення або зниження гучності дзвінка в заданий час, наприклад, вночі або коли спить дитина. Окремі моделі дозволяють внести в список ряд номерів, які зможуть додзвонитися до вас в будь-який час. Наприклад, номер помічника або дитини.
Будильник
Для тих, хто погано прокидається і не реагує на стандартні дзвінки будильника, в ряді моделей радіотелефонів пропонується опція будильника. Телефон починає дзвонити у встановлений час, щоб володілець не проспав підйом на роботу або важливу подію.
Висновки
Ось основний перелік функцій і властивостей сучасного радіотелефону, для дому та офісу на який слід в першу чергу звернути свою увагу при покупці. Телефонні апарати Gigaset в повній мірі відповідають всім перерахованим вимогам. Ви зможете вибрати потрібні функції за найвигіднішою ціною, оплачуючи тільки потрібні опції.